اخبار ویژه » پیشخوان خبر » جامعه » عناوین مهم خبری » مطالب ویژه
کد خبر : 218
پنجشنبه - ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
در دادگستری‌ها باید نسبت به دادخواهان درب اتاق‌ها باز باشد.

بازدید سرزده رئیس قوه قضاییه از مجتمع قضایی عدالت

به گزارش پایگاه خبری بانگ سروش، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی امروز ۱۸ تیر ۱۳۹۸  با حضور در شعب مختلف مجتمع عدالت با قضات و کارکنان هم گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسایل و نظر مراجعان قرار گرفت. در پایان این بازدید رئیس دستگاه قضا با حضور در دفتر سرپرست مجتمع عدالت […]

بازدید سرزده رئیس قوه قضاییه از مجتمع قضایی عدالت

به گزارش پایگاه خبری بانگ سروش، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی امروز ۱۸ تیر ۱۳۹۸  با حضور در شعب مختلف مجتمع عدالت با قضات و کارکنان هم گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسایل و نظر مراجعان قرار گرفت.
در پایان این بازدید رئیس دستگاه قضا با حضور در دفتر سرپرست مجتمع عدالت با تقدیر از قضات و کارکنانی که در ساعات ابتدایی صبح در محل کار خود حاضر می‌شوند، از افرادی هم که با تاخیر خود سبب معطلی مراجعه کنندگان می‌شوند، گلایه کرد.

 

 

وی در ادامه با اشاره به نکات مثبت سامانه ثنا و تاکید بر رفع نقاط ضعف آن اظهار داشت: به برخی از مجتمع‌های دیگر که رفتم ان‌ها هم مشکلاتی در زمینه سامانه ثنا دارند و مشکلات منحصر به این مجتمع نیست، لازم است شما (سرپرست مجتمع) این موضوع را از مسئولان ذیربط پیگیری کنید تا نقایص برطرف شود و مردم دچار مشکل نشوند.