به گزارش پایگاه خبری «بانگ سروش»، رئیس ستاد مردمی همیاران کار و کرامت استان تهران آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم از مشارکت عموم مردم ایران به‌ویژه مردم این استان به دلیل مشارکت در انتخابات و رأی قاطعی که به آیت‌الله رئیسی دادند، تشکر و قدردانی کرد.

دکتر شاهین فرزانه در پیامی خطاب به رئیس جمهور منتخب، مشارکت کنندگان و به ویژه آن بخشی از مردم که رأی خود را به نفع آیت‌الله رئیسی به صندوق انداختند، عنوان کرد:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم «ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر (آیین) خدا را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گام‌های‌تان را استوار می‌دارد.»

با سلام و عرض احترام

حماسه بزرگ ملت ایران در لبیک به پیام مقام معظم رهبری برای داشتن ایرانی، عزتمند، قدرتمند و سربلند، با حضور هوشمندانه مردم در پای صندوق های رای به وقوع پیوست.

قطعا انتخاب به جا و شایسته آیت الله دکتر رئیسی توسط مردم عزیز کشورمان بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی های بر جسته ایشان در صحنه های خدمت صادقانه به نظام و وطن مان یعنی ایران اسلامی است.

این پیروزی بزرگ را خدمت همه مردم نجیب و فهیم ایران بخصوص عزیزانی که در به نتیجه رسیدن این پیروزی بزرگ نقش آفرینی کردند و خالصانه از تمام وجود انرژی گذاشتند تبریک عرض نموده؛ موفقیت و سربلندی شما بزرگوارن را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم. قطعا بعد از این همه در کنار هم – چه آنهایی که به آیت الله رئیسی رأی دادند و چه آنهایی که به دیگر کاندیداها رأی دادند و یا به دلیل دلخوری با صندوق رأی قهر کرده بودند – برای ساختن یک ایران قوی تر و شایسته توسط همه مردم این مرز و بوم تلاش خواهیم کرد.

شاهین فرزانه

رئیس ستاد مردمی همیاران کار و کرامت استان تهران