برخی طرفداران و علاقمندان به فوتبال ایران به دنبال بی‌احترامی صورت گرفته از سوی هواداران و بازیکنان بحرینی، سایت فدراسیون این کشور را هک کردند و سرود ایران را در صفحه اول قرار دادند.

برپایه این گزارش تیم ملی فوتبال ایران سومین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا را در شرایطی برابر بحرین واگذار کرد که در ابتدای این بازی تعدادی از بازیکنان و هواداران بحرین هنگام پخش سرود ایران رفتارهای ناشایستی از خود نشان دادند و به سرود ایران توهین کردند.

به دنبال این اتفاق فدراسیون فوتبال و سایر نهادها اعتراض خود را به این اقدام بی ادبانه بحرینی‌ها نشان دادند. با این حال این پایان کار نبود و هواداران وعلاقمندان به تیم ملی و کشور ایران اقدام تازه ای انجام دادند.

این عده سایت فدراسیون فوتبال بحرین را هک کردند و در صفحه نخست آن سرود مقدس جمهوری اسلامی را با فایل صوتی قرار دادند تا پاسخ این بی‌احترامی و توهین بحرینی‌ها را بدهند.

در متنی که به زبان انگلیسی و فارسی روی سایت فدراسیون فوتبال بحرین قرار داده شده، آمده است:«ما هرگونه بی‌احترامی به ایران را بی‌پاسخ نمی‌گذاریم. امکانش نبود در ورزشگاه به سرود ملی ایران گوش کنیم. اکنون می توانید گوش کنید.»

به گزارش سایت بانگ، تیم ملی فوتبال ایران بیست و سوم مهرماه در مرحله مقدماتی راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا در ریفا به مصاف بحرین رفت که اولین شکست تیم ملی با مارک ویلموتس را با نتیجه یک بر صفر به همراه داشت.