به گزارش پایگاه خبری «بانگ سروش»، سیدرضا فاطمی‌امین وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مسئولان فعال در توئیتر پیوست.

صفحه وزیر پیشنهادی صمت در توئیتر به آدرس @srfatemiamin پس از این فعال خواهد بود و یکی از مسیرهای ارتباطی او با فعالان حوزه تحت مدیریتش، رسانه‌ها و مردم به شمار خواهد رفت.

لازم به یادآوری است که سایر صفحات اجتماعی که بعضا به نام سیدرضا فاطمی‌امین در این شبکه اجتماعی فعال است، هیچگونه ارتباطی با وی ندارد و مورد تائید نیست.

سیدرضا فاطمی‌امین

عباسی: طرح ویژه وزیر پیشنهادی صمت، صنعت استان‌ها را شکوفا می کند

فریدون عباسی عضو کمیسیون انرژی مجلس در خصوص طرح ویژه وزیر ‌پیشنهادی صمت گفت: طرح پایش مدیران استانی با همراهی نمایندگان، صنعت استانی را شکوفا می‌سازد.

وی در خصوص این طرح اظهار کرد: طرح وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت مبنی‌بر تعیین اهداف کمی و کیفی برای توسعه صنایع معادن و شهرک‌های صنعتی استان‌ها و سپس برگزاری جلسات پایش عملکرد مدیران استانی، روش مناسب برای هدفمند کردن رشد و توسعه استانی و دستیابی به توسعه متوازن در کشور است.

نماینده مردم کازرون و کوهچنار افزود: با توجه به این‌که وزیر پیشنهادی صمت در جایگاه‌های قبلی خود نیز فرآیند پایش منظم و مستمر را همواره دنبال کرده و آن را جزو اولویت‌های خود می‌دانست، نمایندگان مجلس امیدوارانه به این طرح نگاه می‌کنند.

وی با اشاره به جزئیاتی از طرح موصوف تصریح کرد: براساس این طرح هر سه ماه یک‌بار با حضور شخص وزیر در استان و یا به‌صورت برخط با حضور تمامی مدیران مرتبط حوزه صمت و مدیران استانی و با حضور نمایندگان مردم، فرایندهای هدف‌گذاری شده برای احیا و توسعه صنعت استان‌ها به‌دقت ارزیابی و با برنامه‌ها مطابقت داده می‌شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اضافه کرد: چنانچه کاستی‌ها ناشی از کمبودهای فرابخشی بود، شخص وزیر مراتب را جهت حل مشکلات پیگیری می‌کند، و چنانچه از سوء عملکرد در داخل مجموعه صمت بود، با آن برخورد و برای رفع آن چاره‌اندیشی شود.

عباسی درباره مزایای طرح پایش صنعت یادآورشد: این طرح فرایند ارتباطی سالم، مؤثر و پایداری را بین نمایندگان ملت و شخص وزیر و سطوح عالی و تصمیم‌گیر وزارت‌خانه برقرار می‌سازد.