به گزارش پایگاه خبری «بانگ سروش»، یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظر مثبت این کمیسیون نسبت به تصدی کرسی وزارت صمت توسط فاطمی‌امین، گفت: اکثریت قاطع این کمیسیون موافق وزیر شدن گزینه پیشنهادی رئیس جمهور هستند.

علی جدی که با تابناک گفتگو می‌کرد، با مثبت خواندن نظر بخش زیادی از نمایندگان نسبت به وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت اظهار کرد: فاطمی‌امین گزینه خوبی برای جهت تحول آفرینی در وزارت صمت است.

وی با اشاره به سوابق وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت اظهار کرد: آقای فاطمی‌امین علاوه بر داشتن سابقه معاونت وزرات صنعت معدن و تجارت، در حوزه صنعت، خودرو و در آستان قدس فعالیت کرده که اینها نشان از آشنایی او به سازوکارهای وزارت صمت دارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه فاطمی‌امین تحصیلات مرتبطی با حوزه صنعت معدن و تجارت دارد، افزود: او نیروی جوان و عملیاتی است که مورد اعتماد رئیس جمهوری قرار گرفته لذا گزینه خوبی برای وزارت صمت جهت تحول آفرینی است.

وی درباره شانس رای آوری فاطمی‌امین در مجلس خاطرنشان کرد: قطعا آقای فاطمی‌امین از مجلس رای اعتماد می‌گیرد، لذا توصیه‌ام به نمایندگان این است که به او رای داده تا با پشتوانه رای بالایی وارد وزرات صمت شود.

جدی در پایان با اشاره به وضعیت قیمت کالاها گفت: وزارت صمت وزارت خانه طویل و فرابخشی است لذا میزان ارتباط وزیر با رئیس جمهوری و سایر وزراتخانه‌ها مهم است، ویژگی که آقای فاطمی‌امین دارد لذا با این شرایط می توان انتظار داشت که ایشان بتواند کارهای بسیار خوبی در این حوزه انجام دهد.