بنابر تصمیم هیات مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر، دکتر سعید خدامرادی جایگزین صادق الحسینی شد. خدامرادی پیش از این معاون امور شرکت‌های گروه توسعه ملی بود و در سمت جدید خود جایگزین صادق‌الحسینی شد.

طبق اعلام سایت تابناک، خدامرادی با بیش از ۲۵ سال فعالیت در بازارهای مالی، دارای سوابقی چون مدیریت عاملی، عضویت هیات مدیره و معاونت‌های تخصصی در هلدینگ‌های چند رشته ای صنعتی و مالی از جمله غدیر، صبا تامین، شستا و سرمایه‌گذاری بوعلی است.

سیدمحمد صادق‌الحسینی، مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع بهشهر، جوان دهه شصتی است که سال ۱۳۸۵، مدرک کارشناسی اقتصاد را از دانشگاه تهران گرفت و ۲ سال بعد، کارشناسی ارشد اقتصاد را اخذ کرد.

سیدمحمد صادق‌الحسینی از سال ۱۳۹۴ تا اواسط سال ۹۸، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت توسعه کسب و کار سبا از شرکت‌های زیر مجموعه سرمایه گذاری بیمه ایران بوده که عملکرد پرابهام وی باعث واکنش‌های زیادی بود.

انتخاب صادق الحسینی در راس یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بورسی در حال صورت گرفت که وی سابقه اجرایی مدیریتی در حوزه شرکت‌های سهامی عام را نداشته و صرفا در دو شرکت دولتی و خصوصی تجاری فعالیت کرده است.

سیدمحمد صادق‌الحسینی فرزند نماینده مجلس ششم که به واسطه پدرش ارتباطی نزدیک با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دارد که این موضوع عاملی شد تا وی پله‌های ترقی را سریعتر برای انتصاب در شرکت‌های بزرگ اقتصادی طی کند.

حال باید دید که فشارهای سیاسی به وزیر اقتصاد، مدیرعامل بانک ملی و مدیرعامل گروه توسعه ملی می‌تواند عزل یک ژن خوب اقتصادی را منتفی کند یا لابی‌های سیاسی و بازی ساز‌های رسانه‌ای می‌تواند عامل بازگشت وی به بزرگترین هلدینگ صنایع شوینده کشور شود.