به گزارش پایگاه خبری «بانگ سروش»؛ روز چهارشنبه بود که پیامکی برای منتخبان پارلمان آینده ارسال شد؛ پیامکی از سوی «سردار احمد خورشیدی‌آزاد» که پدر داماد محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهوری سابق ایران است.

در این پیامک از منتخبان خواسته «در صورت صلاحدید» از علی نیکزاد برای ریاست قوه مقننه و پیروزی بر قالیباف حمایت کنند.

این پیامک، اما با واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی همراه شد تا اینکه خورشیدی‌آزاد روز گذشته در اظهاراتی که خبرگزاری برنا آن را منتشر کرد، با تاکید بر تصمیم شخصی‌اش برای حمایت از نیکزاد اظهار کرد: «نه، این کار‌ها نیاز به مشورت ندارد؛ من با کسی مشورت نمی‌کنم. حرف خودم است و حرف هیچ کسی نیست. اگر حرفم عملیاتی نشود، به ‎‌عنوان کسی که کار راهبردی و مطالعاتی می‌کند این را می‌گویم؛ خواهید دید که یک خاندان جدیدی در جمهوری اسلامی ظهور و رشد پیدا می‌کند که یک تابلوی ایثارگری بالای سر دارد و هیچ کس حریفش نیست.»

پدر داماد احمدی‌نژاد در بخش دیگری از اظهاراتش در پاسخ به پرسشی درباره محل تامین هزینه این تبلیغات برای نیکزاد گفته است: «کدام تبلیغات؟ دو خط پیامک؟ چگونه است شما هیچ حرفی از شام و افطاری‌های پرهزینه و شاهانه‌ای که بعضی می‌دهند و هزینه‌های سنگین نمی‌زنید؟ اما یک پیامک نگران‌تان کرده؟ به نظر بنده متن این پیامک برای برخی دلهره آفریده است. متاسفانه دیگران جنگ روانی و تبلیغ را بلد نیستند، ولی من بلدم، با یک کانال خورشید مرجع خبرِ بسیاری از رسانه‌ها می‌شوم. واقعی و حقیقی می‌نویسم، از کسی هم خرده و بُرده ندارم، ترس را بلد نیستم آن زمان که خدا ترس را آفرید من غایب بودم و به همین علت بیشتر از خیلی‌ها جنگیدم و جبهه رفتم.»

او همچنین جریان مقابل نیکزاد در مسیر رقابت برای تصاحب کرسی ریاست مجلس را «خطرناک» توصیف کرده و در وصف آن گفته است: «برخی در حال پرورش خاندانی هستند که حاکمیت کنند و این برای کشور زیان دارد.»

مهم نیست چه کسی رئیس مجلس یازدهم باشد!

منتخب مردم تبریز از احتمال تشکیل فراکسیون اصلاح‌طلبان در مجلس یازدهم خبر داد.

مسعود پزشکیان روز شنبه درباره وضعیت اصلاح‌طلبان در مجلس یازدهم، گفت: ممکن است فراکسیونی به وجود بیاید، اما آن چیزی که همیشه دنبال آن بوده و هستم درست شدن سیستم داده‌هاست که منجر به تحقق شعار شفافیت می‌شود.

وی افزود: این اتفاق موجب می‌شود تا در تمام زوایای اقتصادی و زندگی برای مردم شفاف‌سازی شود به این شکل که معلوم می‌شود چه کسی رشوه گرفته و اقدام به قاچاق کرده، چه کسی از رانت و دلالی استفاده کرده، چه کسانی فرار مالیاتی داشتند، بر این اساس اگر سیستم داده‌ها را درست نکنیم قابل مشکلات موجود در کشور قابل حل نیست.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم همچنین گفت: در مجلس یازدهم برای من مهم نیست چه کسی رئیس باشد و به دنبال ریاست فراکسیونی نیستم بلکه باید اهداف مورد نظر به منظور تحقق پیگیری شود.