مهدی خواجه‌وند درباره رسیدگی به پرونده‌های منجر به محکومیت سرخ‌ها در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال افزود: این پرونده‌ها را هر یک بصورت جداگانه پیگیر هستیم تا بتوانیم با دریافت اطلاعات کافی از آنها اعتراض‌هایی را انجام دهیم.

وی درباره اینکه طلب فرناندو گابریل چه زمانی پرداخت می‌شود، تاکید کرد: با این بازیکن دو بار مصالحه داشتیم تا بتوانیم طلب او را پرداخت کنیم. اکنون نیز مشکلی در این زمینه برای دریافت بخش آخر طلب‌هایش وجود ندارد و این موضوع در دستور کار باشگاه قرار دارد.

معاون حقوقی پرسپولیس درباره اتفاقات رخ داده در پرونده شکایت ماریو بودیمیر از باشگاه پرسپولیس که منجر به محکومیت ۴۷۵ هزار یورویی این باشگاه شده است تاکید کرد: این پرونده خیلی سریع رقم خورد. از فیفا خواسته ایم تا جزئیات رای را در اختیارمان قرار دهد تا بتوانیم به آن اعتراض کنیم.

خواجه‌وند درباره نحوه برخورد باشگاه با حکم فیفا در قضیه پرداخت مطالبات یک میلیون و صد هزار یورویی برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: قبلاً سعی داشتیم تا این موضوع را قبل از صدور حکم از سوی فیفا حل کنیم اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. به هر حال اکنون از فیفا خواستیم تا همچون قضیه مربوط به بودیمیر گردش کارِ این حکم را نیز دریافت کنیم تا در صورت امکان به کمیته استیناف فیفا شکایت داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: این روال درباره پرونده‌های مربوط به شکایت زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ نیز خواهد افتاد تا بدانیم دلایل محکومیت باشگاه چه مواردی بوده است.

معاون حقوقی پرسپولیس درباره برخورد حقوقی باشگاه پرسپولیس با عدم بازگشت آنتونی استوکس به تمرینات پرسپولیس گفت: نامه دومی را برای او ارسال کردیم. گفته که قصد دارد به تمرینات بازگردد. اکنون هم تمرینات تعطیل است و باید ببینیم او چه عملی را در قبال این موضوع نشان می‌دهد. پیگیری‌های حقوقی لازم را در قبال این بازیکن همچنان ادامه خواهیم داد.