ستاد انتخاباتی ستاد سیدمصطفی آقامیرسلیم «میرسلیم» با اعتراض به فرمانداری تهران به عنوان هیات اجرایی انتخابات، عنوان کرد: «شهرت» (میرسلیم) در اعلانیه‌های نصب شده در محل‌های اخذ رای، درج نشده است.

ستاد انتخاباتی مهندس میرسلیم به اشتباه صورت گرفته از سوی فرمانداری تهران در اعلانیه‌های نصب شده در محل‌های اخذ رای، در حوزه انتخابیه تهران، شمیرانات و شهرری اعتراض کرد.

طبق اعلام ستاد میرسلیم، درحالیکه رای‌گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح امروز دوم اسفندماه به‌صورت رسمی آغاز شده، اما در اعلانیه‌های نصب شده در حوزه‌های انتخاباتی تهران، شمیرانات و شهرری، «شهرت» سیدمصطفی آقامیرسلیم نامزد انتخابات مجلس یازدهم درج نشده است.

این اشتباه درحالی از سوی هیات اجرایی انتخابات تهران رقم خورده است که در روزهای گذشته و به‌صورت رسمی ستاد میرسلیم از شورای نگهبان درخواست کرده بود که در اعلانیه‌هایی که قرار است در محل‌های اخذ رای در حوزه انتخابیه تهران، شمیرانات و شهرری نصب شود، «شهرت» سیدمصطفی آقامیرسلیم به‌طور دقیق درج شود.

عدم درج این مساله ضمن اشتباه برخی از هواداران مهندس میرسلیم، باعث اعتراض ستاد این کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شده است