بانگ سروش؛ احتمال دارد مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس به زودی هدایت منچستریونایتد را بر عهده گیرد.

بر پایه این گزارش، در حالیکه کمتر از یک سال از اخراج ژوزه مورینیو و حضور اوله گونار سولسشر به جای او روی نیمکت یونایتد می گذرد، شرایط برای این سرمربی جوان و نروژی نیز چندان مساعد نیست و اخبار زیادی در مورد اخراج او هر روز منتشر می شود.

یونایتد این هفته و در ادامه روند ناکامی‌های خود در بازی های خارج از خانه، در سنت جیمز پارک با یک گل مغلوب نیوکاسل شد تا به رده دوازدهم جدول سقوط کند و به نظر نمی‌رسد در صورت ادامه این روند، امکان ادامه همکاری یونایتد با سولسشر وجود داشته باشد.

اما کالچومرکاتو مدعی شد اگرچه نام‌های زیادی برای هدایت شیاطین سرخ مطرح شده، اما مکس آلگری از بالاترین شانس برای حضور در اولدترافورد برخوردار است. بعد از سپری کردن پنج سال درخشان در تورین و سلطه تمام و کمال بر سری آ، مکس آلگری در تابستان امسال از یوونتوس جدا شد و در حال حاضر بیکار است.

چندی قبل اخباری در مورد یادگیری زبان انگلیسی توسط مکس آلگری مطرح شد که شایعات حضور او در لیگ جزیره را تقویت کرد. اگرچه اخباری در مورد حضور این سرمربی ایتالیایی در تاتنهام نیز مطرح شده، اما شیاطین سرخ از شانس بیشتری برای توافق با مکس آلگری برخوردارند و در صورت جدایی سولسشر، احتمال حضور وی در اولدترافورد وجود دارد.